Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

Výlet s překvapením

Překvapení samotné už byl vlastně ten výlet.
Přiznávám, když se mi minulý týden ozval známý, že potřebují čtvrtého do party na výlet, nechtělo se mi. Pamatovala jsem si ho jako zcela nudného patrona a představa, že někde budu s ním a s jeho, jak sám řekl, kolegy, mě mírně děsila. Ale protože teď žiju podle "why the hell not", kývla jsem.
A nelituju jediné vteřiny. Ukázalo se, že jedním z kamarádů, je úžasná A. s maďarskou krví, která mému známému ukázala, co je to život, takže už to není nudný patron. A druhý známý, P., byl inteligentní (!) ajťák se zájmem o historii a filozofii.
Do Liberce jsme vyrazili, na můj vkus brzo, ale na druhou stranu, pro někoho je devět už pozdě. Ubytovali jsme se ve služebním bytě, vyhodili nezbytnosti a zamířili jsme na vlak směr Harrachov. Nikdy jsem tam nebyla a hrozně se mi tam líbilo, včetně zastávky v restauraci, kde měli tak dobré jídlo, že recenze "vycházející hvězda gastronomického nebe", nekecala. A pak nás čekal malý asi dvanáctikilometrový okruh okolím, který mi zpestřovaly všuderostoucí borůvky.
Do Liberce jsme dorazili mírně utahaní, ale v místním Tescu jsme ještě stihli koupit zásoby na večer. Chtěli jsme jí spát brzo, ale nějak se nepovedlo. A nevěřili byste, jak dvousmyslné narážky dokážou lítat u něčeho tak nevinně dětského, jak je Člověče, nezlob se.
Dneska už jsme neměli čas na celodenní výlet, takže jsem si vydyndala zoo, protože jsem chtěla vidět tygří koťata.
Nemám moc fotodokumentace, ale něco málo je tady.
Hezký týden!
Tags: medvídek cestovatel, zoo
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments