?

Log in

No account? Create an account
 
 
19 December 2016 @ 06:05 pm
Jednou v roce na Vánoce...  
K čemu by byl deníček, než aby si v něm člověk nemohl trochu zaskuhrat. Mám takový dojem, že snad jediný Vánoce za posledních pár let jsem nebyla zdravá. A ano ani ty letošní nebudou výjimka, dneska ráno mě přepadla ošklivá a zlá rýma rýmisima, speciální vitamínová jablka mi princ asi nepřinese, protože kouzelnou píšťalku ještě nedostal. Štědrý den je sice až v sobotu, ale když vezmu v potaz, že ještě tři dny se budu muset exhibovat mezi lidmi a předstírat práci... ano, chci politovat, poslat virtuální zázvorek a tak vůbec. ;)

Jinak se od posledního entry zase tak moc nezměnilo, jenom mám pocit, že v práci všichni tak nějak dojíždíme přes limit a už je to spíš pád na hubu než pohyb vpřed. Většinu volných odpolední čumím buď do knížky a nebo hraju Assasins Creed.
Ale ano! Pozitivní událost - pekli jsme perníčky. Kromě toho, že to byl dokonalý co-op, dneska jsem je donesla do své třídy a jenom se po nich zaprášilo. Takže... asi umím péct perníčky. :-)
Tak se mějte hezky, já jdu léčit baciluse maxima.
 
 
Místo usídlení: Jihlava
Nálada: soresore
Poslouchám: The Witcher
 
 
 
Amy Williamsliszkalupeni on December 19th, 2016 06:44 pm (UTC)
Chuml!
Dej si na rýmu nějaké eukalyptové dýchání, a dobrá je mořská voda Quixx, trošku teda štípe. Ale je to fajn a přírodní :)