spiritofdream 😟hungry Podvinný mlýn

Listens: Uncharted

Zazáříme si

Inu, je to tak. Je září. Ačkoliv ti mladší si přijdou do školních budov pěkně až v pondělí, což je rozumné, my už máme pěkně napilno a někdy už nevíme, kudy kam hned dneska.
Já i Nathanel máme neobvyklé případy vzhledem k závěrečnému papírování (ano, nejprve se uzavírá předchozí pololetí, bez toho nový papír přece nemůžete začít). Do mé třídy už od dubna nechodí jeden klučina, který ale nižádným způsobem neinformoval školu o důvodu své absence. Je tedy vedený jako student, musel udělat zkoušky ze všech předmětů, na které se samozřejmě nedostavil, nicméně studentem zůstává i nadále, jelikož nepodal ani žádost o ukončení, ani o opakování ročníku. Ergo se s ním papírově ještě budeme srát do chvíle, než se nám z pošty vrátí neotevřené doporučené psaní. A já budu mít neukončený minulý školní rok, to mám radost.
Nathovi zase jeden žák neudělal dodatečnou zkoušku, ale opravnou má až příští týden. Takže postupuje do vyššího ročníku z pětkou, což systém není schopný pochopit.
Upřímně, doufám, že se mi podaří nezešílet hned. Ale mám k tomu našlápnuto, protože rozvrh mám ještě kreténštější než loni a vypadá to, že nebudu schopná chodit zpívat. Což mě mrzí asi úplně nejvíc.

V mé třídě bude nakonec 27 žáků. Nevím, jestli je to moc nebo málo, ale mrzí mě, že jsem dva cestou tak nějak poztrácela.

Inu. Tak.

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.