?

Log in

No account? Create an account
 
 
17 October 2017 @ 10:47 pm
Náhodný seznam náhodných výkřiků  
Mít v FB přátelích Alžbětu Královou a Anežku Královou je prostě hrozně unfair. Hlavně pro nebohé dyslektické dítě.

Už třetí den mě bolí hlava a já marně přemýšlím nad tím, jestli je to tou zablokovanou páteří. Třeba jestli se ten důmyslný hajzl neposunul z krku někam níž, ale pořád mi tlačí na žíly. Doufám, že to přejde.

Experimenty se špunty do uší jsou sice trochu legrační, našli jsme zajímavé, extra tlumivé kousky, ale možná by zabíraly líp, kdyby si je někdo v noci opakovaně nevytahoval, protože nic neslyší. No, tak pak slyší, no...

Je březen, kromě toho, že kalendář pořád tvrdí, že je půlka října.

Matka klade zbytečné, naprosto nedůležité otázky a zavaluje mě kvantem zcela nepodstatných informací. Neustále.

Pořád a pořád a pořád i po těch dlouhých letech miluju film Úsměv Mony Lisy. Je prostě nádherný. (#užzasebulímjakoželva)
 
 
Místo usídlení: pohádkový les
Nálada: tiredtired
Poslouchám: Silence!
 
 
 
Alice Stronghold: Huh?spiritofdream on October 26th, 2017 08:45 pm (UTC)
Mám tam psáno FB, ale pro přebytek jiných rozptylovadel jsi omluvena, že nečeteš pořádně. :D

Ano, chudák Někdo, já uznávám, ale když si někdo neumí špunty nasadit sám, musím to dělat já a potom si je vyndá... to chceš prostě v tu chvíli dusit polštářem. :-)

A co se týče matek, zjistili jsme postupným pozorováním, že obě naše matky vykazují shodný rys - předpokládají, že všichni okolo jsou nesamostatné a nesvéprávné bytosti, kterým musí někdo říkat, co mají dělat a kdy. Například máme tetě se strýcem poslat mapu, zakázat jim jezdit dřív a bratranci zase najít místo k parkování. Aniž by o to dotyční projevili zájem. Aniž by kohokoliv napadlo, že si třeba tohle nezjistí sami nebo se zeptají sami, až to bude aktuální. Takže šílím. A jestli mi tohle udělá kterákoliv z matek ještě jednou, asi budu fakt posílat k šípku.

Amen. :-)