?

Log in

No account? Create an account
 
 
07 January 2018 @ 12:06 pm
Divoké sny  
Poslední dobou mám naprosto crazy sny. Hrozně živé, barevné, dokonce v nich cítím vůně, chutě, a když se vzbudím, nemám nejmenší tušení, jestli se to stalo nebo ne.
Před týdnem se mi zdálo, že mě pronásleduje hrochotriceratops, malá samička, která trvá na tom, že jí udělám náramek se jménem Priscilla.
Den na to mi oživla moje BB-8 miska. Co na tom, že to byla pořád miska na snídani, pípala, jezdila nám po bytě a byla interaktivní.
V jednom snu jsem byla ruský sniper a běhala jsem po ruinách Prahy.
Včera jsem pořádala křtiny pro svého syna, který dostal jméno Obi-wan nebo Anakin, ještě na místě jsme se nemohli dohodnout, a na ty křtiny přijeli Dangiini rodiče a líbilo se jim, že mají první vnouče.
Dneska jsme byli s kolegy na cyklovýletě a skončily jsme na nějaké lesnické chatě. Já jsem se zdržela na nedalekém zámku, kde jsem pomáhala místní kastelánce restaurovat fresku, a když jsem přišla do té chaty, byla plná lidí a já nemohla najít ani kolegy, ani manžela, ani svoje zavazadla, ani toaletu... Ráno jsem se zcela vážně zeptala, jestli jsme byli na kole nebo ne.

A co s tím? Lepší drogy?
Tags:
 
 
Místo usídlení: zelený pokoj
Nálada: lazylazy
Poslouchám: Blade Runner OST
 
 
 
ebzenkaebzenka on January 8th, 2018 09:22 pm (UTC)
No co bys s tím dělala. Napiš to.
Ony teda bohužel sny obvykle vyšumí, když je napíšeš, ale ty opravdu dobré ti zůstanou a třeba z toho něco bude. Šetři si je na bezesná období, která určitě přijdou (já teď jedno měla a není to dobrý, ráno jsem se budila s pocitem, že mě okradli).