?

Log in

No account? Create an account
 
 
14 February 2018 @ 11:20 am
Le křup  
Legrace si člověk se svým tělem užívá víc než dost, v mém případě tak nějak permanentně. Vždycky se nějaká ta součástka rozbije, dává se dohromady a mezitím se zakutálí nějaký další šroubek, který drží věci pohromadě.
Před 14 dny se mi zablokoval krk. Hrozně nechutně, bolavě, nic moc na to nezabíralo, takže jsem nakonec na radu Natha zašla na akupunkturu. Myslela jsem, že ta úleva bude víceméně okamžitá, ale ono se to celé spravilo asi až za tři dny. Dneska jsem byla na kontrole a na fyzioterapeutické masáži. A ano - zatímco druhý blokovaný obratel je zcela v pořádku, zatuhly mi trapézy. Inu, za 14 dní se tam prostě podívám zase. Chjo.
 
 
Místo usídlení: gauč
Nálada: sicksick
Poslouchám: Olympiáda
 
 
 
Alice Stronghold: yogaspiritofdream on February 23rd, 2018 09:02 am (UTC)
Já si to blokuju ve spaní, jak jsem se kroutila v křečích a teplotě, prostě jsem usnula v bodě úpadku do komatu, což páteř nerada. Asi by mi normálně zabrala chemie, ale nesměli mi ji dát.
A jóga je dobrý nápad (mimochodem, měla jsem dojem, že já jsem kdysi přesvědčila k józe tebe), ale ve stavu, v jakém jsem byla, byly všechny jógové pozice trochu mimo mísu. Teď už je mi líp a základní jógové protažení je vyloženě lahoda na obratle. Chybělo mi to. :)