spiritofdream

Co není a co je?

V rámci toho všeho jsem se rozhodla, že musím z toho všeho vytáhnout vše dobré. Co mi to přineslo? Čtyři měsíce po svatbě jsme zjistili, jak silné je naše manželství a že to klišé "v dobrém i zlém" dokážeme zvládnout. Taky jsem zjistila, že přes všechny obavy o vlastním mateřství, budu nejenom schopná, ale i hodně silná matka.
Můj táta se po třiceti letech znovu choval jako táta, a když přijel na návštěvu, udělal něco, co je prostě úžasný. Objal mě, řekl, že je dobře, že jsem v pořádku, a dal mi balík plný náušnic. 

Od té chvíle se tak nějak potácím ve chvílích racionálního uvažování, kdy vím, že je to bolestná ztráta, ale nikoliv tragická, a záchvaty pláče a pocity křivdy, protože mám pocit, že my dva si nezasloužíme prožívat tohle...
Včera jsem byla na dvou kontrolách, UZV potvrdil, že se čistím a hojím a brzy budu v pořádku. Na gynekologii mi dodala trochu optimismu do života doktorka, která mi naprosto na férovku řekla, že mám plakat a nechat to bolet, ale že to přejde, a protože mě zná a vím, že jsem silná a zdravá, nebude dlouho trvat, než budeme mít další dítě. Až skončí šestinedělí, provede se mnou vyšetření a doporučí nám dobu, kdy znovu plodit. A prý díky tomu, že neproběhla revize, budu mnohem rychleji v přirozeném stavu, takže třeba i červen už přichází zcela reálně v úvahu. 

A co mě ještě čeká? Pět týdnů hojení všech částí těla, odplavování hormonů a taky terapie, která by nám měla pomoct najít cestu tím nejtěžším. Pět týdnů nemocenské a pak návrat rovnou k maturitám. Fakt, že mám i nějaký pracovní cíl, mi dodává sílu. Raději bych ležela doma s rostoucím pupkem, ale faktem je, že možnost dotáhnout to se třídou do konce je opravdu solidní náplast.

Chci poděkovat vám všem, kteří jste na nás mysleli a modlili se. Vytrvejte a pokračujte, téměř fyzicky tu vaši sílu cítím. A slibuju, že jakmile se znovu dočkáme nadějného stavu, budu to s vámi sdílet.

Vím, že to s Vítkem zvládneme. Ale asi to chvíli potrvá.


Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.