spiritofdream 😊good

Listens: Partička

Tma u veterináře aneb óda na pana doktora

Naše černá prdelka bohužel není zdravá, něco v bříšku se nepovedlo a vylučovala čím dál častěji a tekutěji, až jsem jí našla pana doktora. Nejprve jsem hledala veta co nejdřív, což bylo na Palmovce, ale poté, co jsem si přečetla recenze, ve kterých klienti psali o smrti svých zviřátek, jsem se poohlédla jinde. Na Rajské zahradě je klinika, kde je ten nejúžasnější pan doktor na světě. Klidný, s aurou, která opravdu uklidňuje i takové nerváčky jako naše Sabbinka. Za dobru prohlídky s ní měl víc kontaktu než my za celou dobu a ona poctivě držela. Dokonce ji obdivuji, anžto si nechala píchnout injekci.
Prohlídka odhalila problémy ve střevech, které, a to je velké plus, jsou léčitelné antibiotiky. A okamžitě nám bylo navrhnuto, že nebudeme dávat tabletky, nýbrž sirup, když je mazlík ještě plachá.
Za týden si nás pozval pan doktor na kontrolu, že ji chce vidět a léčit on sám. Všichni jsme odcházeli tak podivně klidní, dokonce i kočka ani nepípla. Mám hrozně ráda, když se setkám s lidmi na svém místě. Ach.


Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.