spiritofdream 😟melancholy Ve Mlýně

Listens: Adele: Rolling in the Deep

Podivné časy

Nedělám si iluze o tom, že existuje někdo, komu tahle doba zjednodušila život. Všichni se tak nějak po svém pereme s tím, že jsme chtě nechtě tak nějak odloučeni od přátel, rodiny, zábavy...
Byla jsem přesvědčená, že se nějak poperu s tím, jak sedím doma, využívám jenom svých šest hodin povinných vycházek, ale pravda je, že se s tím pere jenom hodně těžko. Od doby, co jsou zavřené školy, je to trochu snazší, protože Nate je se mnou doma a já vím, že kdyby cokoliv, je tu a pomůže mi. Ale na druhou stranu pracuje a já mám takový blbý pocity, když dělám cokoliv hlasitějšího, protože ho to musí přece rušit. Takovou tu podivnou sestupnou mentální spirálu ostatně znáte asi všichni.
Myslela jsem, že budu číst. Ale nechce se mi. Prostě mě to nebaví a nedokážu se soustředit, dokonce ani na věci, které bych měla číst, protože péče o dítě a tak. Jenomže to jde hrozně těžko a unavuje mě to. Takže hraju hloupou hru nebo koukám na seriály, který jsem viděla asi stokrát, protože je to tak to jediné, co dokážu přijímat. Nejvíc mě uklidňuje vaření, dokonce jsem teď učinila i experimenty s pečením, a výsledek se dal jíst. Ale to taky nejde dělat pořád.
Chodila bych ven, ale počasí venku je, jaké je, a moc možností nenabízí.
Jsem doma, takový malý rostoucí brambor, a uvědomuju si, že mi vlastně tak trochu chybí moje máma. Já vím, že bych jí po dvaceti minutách asi zase prohodila oknem, ale chybí mi. Nějaký podvědomý instinkt asi.
Snad se nám podaří zorganizovat si na chvíli převoz k našim na hory, abych vypadla z nicnedělání tady a dělala nic zase někde jinde. Ale děsí mě, že je to asi na dlouhou dobu naposled, co se někam vydám.
Co tím chci říct? Vlastně nic, jenom vydávám své malé soukromé "ach jo". Protože i to, že jsem fakt hodně šťastná, klidná a spokojená, neznamená, že mi není divně jako každýmu. Snad zase bude líp.

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.