?

Log in

No account? Create an account
 
 
26 October 2006 @ 05:02 pm
Nožičky moje odpadnuté...  
Krásné dva dny plné slunce, blízkého lidského tepla, (ne)obyčejného lidského štěstí a kouzla přátelstí, plné historie (a tentokrát bez hysterie). Protože svět je plný "náhod", tak můj bývalý spolužák z peďáku stal se v letošním školním roce profesorem talí. Před podzimními prázdninami uspořádal třídě exkurzi po krásách barokní Prahy. Ehm, tak jsem se tak trochu zapojila :). A pak talí zůstala přes noc a zúčastnila se výroční akce 5P (první pražská pivní pedagogická peruť).

Předpětipéčkový hovor mezi mnou a Pepou -
Ja: "Jsem nervozní."
Pepa: "Z čeho, prosímtebe?"
Já: "No, že budu takhle veřejně s talí. Před spolužákama i s lidma z katedry."
Pepa: "Myslím, že většině lidí to stejně nedojde. Když vidím, jak moc se nějaký holky voblejzaji, a to spolu nic nemají..."
Já: *umřela smíchy v tramvaji*
:)))

Doufám, že se tam talí moc nenudila, protože já jsem tam byla obklopena svými známými a milými, takže jsem ji občas zanedbávala. A z čeho mám neustále úsměv na rtech? Z krásné (a až skoro velice roztomilé) otázky talíina profesora: "A vy spolu chodíte?" styděl se skoro zeptat. Po kladné odpovědi se ďábelsky usmál a pronesl, že si to myslel. Výsledkem bylo to, že si talí a její profesor nad panákem potykali :)) A druhou věcí bylo přátelské gesto podnáčelníka Pavla. "Are you happy? So, no problem" :)))
Takže, no problem!

Dnešek se sluníčkově vyvedl, brouzdaly jsme s talí po Kampě a prohlížely si fotečky, okukovaly jsme plyšáky v obchoďáku a opět lehce provokovaly na nádraží. ;)
Neplakej, talí... Neplakej *objímá* *stírá slzy* *ňufá*

Teprve doma na mě padla únavovitá únava z chození, pití a nevyspání...Jdu si dát horkou koupel a zabalit. Pak už do pelíšku. JEJ!

Hej, zítra a v sobotu jdu na historickou exkurzi... ZASE!!! Zima!!!
 
 
Nálada: thankfulthankful
Poslouchám: TV from livingroom
 
 
 
(Anonymous) on October 27th, 2006 07:36 am (UTC)
Lorrain
Pepa má dobrej názor.-))A vůbec ..kašli na lidi.Nikdo ti nic nedá a nikdo za tebe žít nebude, tak co? Je to tvůj život a chceš ho prožít hezky, ne?.-)
Alice Stronghold: Polar bearspiritofdream on October 28th, 2006 06:53 pm (UTC)
Re:
Lorr, nechceš si mě adoptovat? Nebo osvojit? Já bych fakt ráda. (Maminku mám sice ráda, ale...mohl by jí někdo pár věcí osvětlit?)
Snažím se ji pochopit. Jo jasně, je smutná jen proto, že mě miluje. :))

Mám na tebe otázku... Objektivně, psl. Jak bys reagovala, kdyby si jedna z těch tvých holek přivedla domů přítelkyni?
Hmm: PINK TANK OF DOOMirmess on October 27th, 2006 05:14 pm (UTC)
How often do you irritate people in public places (especially train stations >3)? Not that it's anything bad, of course xD
Alice Stronghold: Garfieldspiritofdream on October 28th, 2006 06:55 pm (UTC)
Unfortunately, not so ofen...*sigh* But I love it xD ;D