Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Nožičky moje odpadnuté...

Krásné dva dny plné slunce, blízkého lidského tepla, (ne)obyčejného lidského štěstí a kouzla přátelstí, plné historie (a tentokrát bez hysterie). Protože svět je plný "náhod", tak můj bývalý spolužák z peďáku stal se v letošním školním roce profesorem talí. Před podzimními prázdninami uspořádal třídě exkurzi po krásách barokní Prahy. Ehm, tak jsem se tak trochu zapojila :). A pak talí zůstala přes noc a zúčastnila se výroční akce 5P (první pražská pivní pedagogická peruť).

Předpětipéčkový hovor mezi mnou a Pepou -
Ja: "Jsem nervozní."
Pepa: "Z čeho, prosímtebe?"
Já: "No, že budu takhle veřejně s talí. Před spolužákama i s lidma z katedry."
Pepa: "Myslím, že většině lidí to stejně nedojde. Když vidím, jak moc se nějaký holky voblejzaji, a to spolu nic nemají..."
Já: *umřela smíchy v tramvaji*
:)))

Doufám, že se tam talí moc nenudila, protože já jsem tam byla obklopena svými známými a milými, takže jsem ji občas zanedbávala. A z čeho mám neustále úsměv na rtech? Z krásné (a až skoro velice roztomilé) otázky talíina profesora: "A vy spolu chodíte?" styděl se skoro zeptat. Po kladné odpovědi se ďábelsky usmál a pronesl, že si to myslel. Výsledkem bylo to, že si talí a její profesor nad panákem potykali :)) A druhou věcí bylo přátelské gesto podnáčelníka Pavla. "Are you happy? So, no problem" :)))
Takže, no problem!

Dnešek se sluníčkově vyvedl, brouzdaly jsme s talí po Kampě a prohlížely si fotečky, okukovaly jsme plyšáky v obchoďáku a opět lehce provokovaly na nádraží. ;)
Neplakej, talí... Neplakej *objímá* *stírá slzy* *ňufá*

Teprve doma na mě padla únavovitá únava z chození, pití a nevyspání...Jdu si dát horkou koupel a zabalit. Pak už do pelíšku. JEJ!

Hej, zítra a v sobotu jdu na historickou exkurzi... ZASE!!! Zima!!!
Tags: kamarádi, pivíčko
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments