?

Log in

No account? Create an account
 
 
30 October 2006 @ 07:54 pm
Ich möchte ein Eisbär sein...  
...ne, nebude to německy. Protože německy neumím skoro nic. Ale tuhle větu jo. Jo jo, chtěla bych být ledním medvědem. Žít si za polárním kruhem. Jedinou mojí starostí by byl dostatek tuleňů a ryb...:)
No, tak dobře, asi ne. Ale na chvilenku by to nebylo vůbec špatné proměnit se v něco, co není člověk. Zase mám sudý školní týden, což znamená, že jsem tam od nevidím do nevidím, což mě děsně vyčerpává a to po všech stránkách.
Ale ani to mi nebrání, abych vzala papír a tužku (zíráte, co? Já jsem taky zírala...) a psala a psala. Pocity, myšlenky, zoufalství i snění...to vše smíchané do "povíkdy". Jo jo, to mě baví. A to bych jako pravý lední méďa nemohla (protože bych v tlapce neudržela tužku :D). To bude z dnešního dne asi vše, těším se na zítřek.
Duše budou bloudit mezi námi...
Tak co, už máte masku? ;)
Tags:
 
 
Nálada: thoughtfulthoughtful
Poslouchám: Nightwish
 
 
 
Lithinlithin on October 30th, 2006 08:05 pm (UTC)
Ty taky slavíš Halloween? Já slavila dost o víkendu ten náš starý dobrý Samhain... po pohansku. O:-)
Jů, já znám pár lidí, co žijí za polárním kruhem!
Alice Stronghold: autumnspiritofdream on October 30th, 2006 08:15 pm (UTC)
Slavím onu krásnou pohanskou tradici, která se v našem světě tak pěkně zaobalila do Dušiček. Ale slavím to 31.10. Je to prostě super. Oranžová, černá, listí... jůůůůů :)
Lithinlithin on October 30th, 2006 09:05 pm (UTC)
31.10.? To se někdo má... :) Ach, budu na tebe zítra vzpomínat. ;)
Hmm: warsawirmess on October 30th, 2006 08:37 pm (UTC)
You know, that's what I do as well when I have too much schoolwork xD; Except I draw, not write. I suppose when you've got too much stuff to do it doesn't make a difference anymore whether you get down to it or not... ^^;;

Some of my friends want to celebrate Halloween, although it's not really a tradition here. I suppose it's the same in the Czech Republic ^^
Alice Strongholdspiritofdream on October 31st, 2006 12:23 pm (UTC)
Well, Halloween is realy not a tradition here. But we have something similar 2nd November called "Dušičky", without candles, masks, orange and black cats :)))
But I "celebrate" Samhain, old celtic feast. Yay! :)