?

Log in

No account? Create an account
 
 
27 November 2006 @ 03:25 pm
Den skoroblbec  
(a slovo "paní" je skoro nesklonné - ehm, to jen tak zcela out of topic)

Znáte je každý. Dny, kdy ráno otevřete oči a víte, že to, co bude následovat, nebude pěkný. Měla jsem depresi (musím užít minulý čas, protože se záhadně vytratila před pěti minutami). A projevy jsou jednoznačné. Nemám hlad. Při pohledu na jakékoliv poživatiny se mi zvedal žaludek, pozřít vodu stálo obrovské přemáhání. Nic jsem nemohla najít, klíče mi padaly z rukou. Ve škole se to trochu zlepšilo (o tom v nádledujícím příspěvku), jenže pedagogika a cesta domů (nenávidím, nenávidím, všechny vás nenávidím...hlavně toho jednoho!) mě dodělaly. Nákup je fajn věc, pokud není ve frontě příliš mnoho fanaticky nakupujících lidí. A je sice pěkné, když seženete pečivo, které je ještě teplé, je méně pěkné, když se vám roztrhne cestou domů taška a krásné teplé pečivo se ocitne na chodníku. A břicho bolí a bolí a přitom neposlouchá, když má něco dělat...

No, a pak... co se nestane? Je to pryč. Zmizelo to. Zůstala sice ta odporná bolest břicha, ale to je tak všechno. Jo, je těžký být schizofrenní. :))

Jdu se pustit do pořádné práce.
Tags:
 
 
Nálada: melancholymelancholy
Poslouchám: Vypsaná fiXa
 
 
 
Lucie ~ Dangerous: Plísničkadangerouss on November 27th, 2006 02:38 pm (UTC)
Hih, o čem má být ta paní? :)

*objímá*
Jsem ráda, že už o přešlo...
ňuf
Alice Stronghold: Polar bearspiritofdream on November 27th, 2006 02:46 pm (UTC)
Hih, řešili jsme na semináři, jestli je slovo "paní" sklonné nebo nesklonné. V jednotém čísle se sice nemění, ale v množném má pár odlišných tvarů. A tak jsme se dohodli, že je skoro nesklonné, což je skoro totéž, jako být skoro vdaná :)))