Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Banán

Sice teď pilně pracuju na věcech do školy ale... Ale i přesto se neubráním myšlenkám směřujících někam tak trochu jinam. A navíc mě bolí zápěstí :)
Konečně jsem dostala hlad a snědla jsem si banán. Nemám moc ráda banány. Miluju všechno banánové. A když už banán, tak s čokoládou. Jenže tenhle jsem snědla jen tak, jak jsem si ho koupila v obchodě (no, pravda, olouupala jsem si ho). A během jeho požívání jsem si vybavila následující scénu:

Představte si jednu z uliček Nového Města pražského stoupající od Karlova náměstí kamsi k Žižkovu. Touto uličkou stoupají dvě dívky. Ten den se viděly poprvé, přesto si bez přestávky povídají už několik hodin a zdá se, že ještě nějakou dobu jim to vydrží. Ten den to padlo ještě málokrát, ale už tehdy poprvé zaznělo "já taky". No a právě v téhle uličce se odněkud line příjemná vůně banánů. "Cítíš taky banány?" otáže se jedna. "Hmm, jasně," odoví bez váhání druhá. "Banány moc nemusím, ale teď zrovna jsem dostala chuť na banán s čokoládou," zamyslela se znovu ta první. "Já taky," ozve se jí v místě lehce výš na její hlavou. Vzápětí se obě začnou smát.
No a od té doby zaznělo "já taky" tolikrát, že to obě přestaly dávno počítat. Snaha o oživení otřepané fráze je marná. Prostě si až příliš dobře rozumí. ;)

Jo, takhle nějak to asi začalo, co talí? Jen tehdy nikdo netušil, že to takhle dopadne :)))


A tohle všechno způsobil jeden blbej banán :))))

Jdu zpátky do práce, chci mít přepsanou aspoň polovinu... zatím čau:)
Tags: blbiny, lu, zamýšlím se
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments