Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Sny a snění!

Dneska se mi půlku noci zdálo, že nespím. Když mi při tom "nespání" došlo, že se mi to jenom zdá, tak jsem se probudila. Byly tři ráno a mně bylo strašný horko. Poté, co jsem si svlékla ponožky, kalhoty od pyžama a otevřela okno, jsem zase usnula.
Byl to podivný, ale ne ošklivý sen. Já a talí jsme chodily po prapodivných zříceninách starých chrámů (mělo to být Řecko, ale nevypadalo to tak), bloudily mezi kameny a kochaly se výhledem na rozsáhlé město, které nám leželo u nohou. Vím, že jsem ukazovala na vzdálenou špičku bílého kostela. "Tam někde bydlíme," zašeptala jsem jí do ucha. Ruku v ruce jsme pokračovaly dál, zabloudily do bažin, kde jsme pozorovali dvě děti. Teda děti, byly to už dospívající. Chlapec a dívka. Jenže já jsem nevěděla, který z nich je kluk a kdo je holka. V okamžiku, kdy se tato dvě stvoření políbila, jsme se skutálely z kopce do trávy. Pak už si jen pamatuju ruku, která mě hladila po vlasech. Ten dotek byl tak opravdový a krásný...
Pak už nezbývalo než proklínat městské ptactvo, jež se rozhodlo pět zrovna v tomto momentu pod mým oknem. Ve tři čtvrtě na šest. Zmetci! :)))

A tak jsem celý den nejspíše působila poněkud zasněně. A víte co? Když zavřu oči, stále cítím ten dotek.
Tags: sny
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments