?

Log in

No account? Create an account
 
 
03 December 2006 @ 07:28 pm
Draconis  
Když vedete zdánlivě bezpředmětné rozhovory, obvykle z toho vyleze to největší moudro. Odpoledne jsem měla slabou chvilenku. Snad ve snaze rozptýlit slzavou mysl, pustily jsme se do hovoru. Strašně pitomého. Zajímalo by mě, jestli to někdo v metru slyšel, doufám že ne. On se dědula vedle tvářil dost otráveně už jenom z toho, co jsme dělaly. Salvy smíchu obtěžovaly cestující, moje podvědomí je veselé. Strašně nemravně veselé. (*headdesk* co to bylo za témata?! XD)
A když se vám v hlavě točí série příšerných obrazů, vy je nemůžete vymazat a ani si nemůžete mezi nimi vybrat...no co s tím asi jiného, že? Napsat!
Myšlenky byly sice o dost nemravnější, ale s tím, co vylezlo, jsem kupodivu docela spokojená ;)

Ještě dodatek. Ne a ne a ne...Vymyslela si je ona a má na ně autorské právo. Ale ten třetí, ten je můj! ;)


Všechno nejlepší!


Usmál se do tmy. Sice se to může zdát zbytečné, ale nikdy není marné usmívat se do tmy. Jeho vědomí ještě spalo, hlava neměla na práci něco tak zbytečného, jako je myšlení. Vnímal proto nečekané doteky sice s jistým překvapeným zděšením, ale rozhodně mu nebyly nepříjemné. Být kočka, určitě už by vrněl. Však příjemné probuzení mu bylo slíbeno. Kdyby byl probuzený jen o kousíček víc, možná by ho napadlo lámat si hlavu nad tím, jak je možné, že vedle sebe necítí žádné teplo. Jenže nebyl. Jednotvárné dráždivé doteky pokračovaly. Vzdychl a otočil se, aby si je lépe vychutnal. Vnitřní strany jeho stehen se začínaly rozpalovat. Rozpalovat? Moment!!! Jeho podvědomí i vědomí se probraly naráz. Mezi nohama náhle cítil palčivou bolest. Palčivou opravdu do slova. "Uáááááá!" zařval a vyskočil z postele. Uprostřed očouzených přikrývek a prostěradel ležel. Maličký, ale už v plné síle. Dráček. Z tlamičky unikal plamének. (Škoda, že nekouříš, byl by to opravdu efektivní zapalovač, proneslo sarkastické podvědomí.) Drak?! Co dělá drak v mé posteli? ptal se sám sebe. "Pottere!!!!" zakřičel ještě hlasitěji než před chvilkou. Dveře koupelny se rozrazily a černá rozcuchaná hlava se zvědavě vnořila do pokoje. Situaci vyhodnotil během zlomku vteřiny. Snažil se nevyprsknout smíchy, ale bylo mu jasné jasné, že se jeho narozeninový dárek vyklubal o chvíli dříve než měl. Draconis... drak. Drak k drakovi. (nebo Dracovi?) A tak jen naklonil hlavu, přejel alabastrového prince hladovým pohledem. V očích mu blýsklo. "Potřebuješ něco?... mamko?"

Tags:
 
 
Nálada: crazycrazy
Poslouchám: Queen
 
 
 
Lucie ~ Dangerous: Alecdangerouss on December 3rd, 2006 07:40 pm (UTC)
Shkgkdk...!!! Jůůůůů.
To je pěkňoučký! (A ani ne tak nemravný a bez děje. *cough*)
*ňufá*
Alice Strongholdspiritofdream on December 3rd, 2006 07:44 pm (UTC)
Hih, původně to mělo být nemravnější... ale já mám přece jen radší takovýhle věci (teda když je píšu já ;D). Nemravnosti si nechám jen na mluvený slovno *headwall*