?

Log in

No account? Create an account
 
 
26 December 2006 @ 09:50 pm
Darovanému koni na jazyk nehleď! Jenže...  
Jenže!
Nechci působit jako nevděčný člověk. Opravdu ne. Jsem ráda, když si na Vánoce lidi jen vzpomenou, pošlou mi pěkný pohled nebo zprávu, na které není vidět, že ji někdo odeslal najednou celému svému seznamu. Jsem ráda a vděčná za sebemenší dárek, za blahopřání... Za omluvu, když mi někdo dárek nedal a já jemu ano. Opravdu mám radost z rozdávání dárků, takže mám radost z každé blbosti.
ALE!!!!
Můžete mi říct, jak vám člověk, který by vás měl znát v podstatě skoro nejlépe, může dát růžovou čepici, když ví, že nesnášíte růžovou i čepice (navíc je to taková, co na hlavě vypadá jak naražený kondom :D)? A k tomu stejně odporný svetr, do kterého bych se navíc vešla třikrát a který smrdí??? Opravdu teď působím jako rozmazlený spratek, co není vděčný za dárek, ale tohle mě opravdu dostalo. Ne, není to od dárce pokus o žert, je to myšleno vážně. Doplněno o slova "to se ti určitě bude hodit". HODIT?! Růžová čepice? A k čemu????
Takže...
Ehm... No nic, vypsala jsem se a je mi líp. Jen jsem zase o něco málo zatrvzelejší vůči lidem a zjistila jsem, že ani rodina prostě netuší. Ach jo.
Letošní Vánoce jsou tak nějak... jiný.

Ale neznamená to, že nemám radost a nemám tyhle svátky ráda. Změny nejsou na škodu. Většinou.
Takže... no, pěkného Silvestra? :)
 
 
Nálada: thoughtfulthoughtful
Poslouchám: Irish rhytms
 
 
 
Hmm: misuzuirmess on December 26th, 2006 09:49 pm (UTC)
I wonder if you had enough courage to actually not thank the person who gave you this present... xD;; But yes, some people really shouldn't be allowed to choose any gifts at all. >_>;;
Alice Stronghold: Polar bearspiritofdream on December 26th, 2006 09:54 pm (UTC)
Specialy grandmas with ilusions about their grand-childs :D:D:D
Leonidychmiroshka on December 26th, 2006 10:11 pm (UTC)
Ja bych si premyslel: co se vlsatne deje v hlave tohoto cloveka, kdyz mysli ze ruzova cepice a nadmerny svetr jsou fajn, a ze jeste k tomu se ti museji hodit.. Tlaceni kousku myslenek a pocitu, stejne jako v Gn 1,1: "zeme byla neslicna a pusta, tma nad propasti, a duch Bozi se vznasel nad vodami"... :)
(Anonymous) on December 27th, 2006 08:52 am (UTC)
Lorrain
Kleio, nezoufej.-)))Kdybys viděla některé dary, co jsem dostala já.-)))Vyfotím ti jeden exemplář a pošlu emailem, ale až po Silvestru-nechci tě odrovnat před koncem roku.-)))) Nicméně...došel ti email s gratulací? Mě totiž stávkuje, Oskar,seznam i O2. Vůbec nemám zpětné odezvy:-((((
Alice Stronghold: etherealspiritofdream on December 27th, 2006 10:15 am (UTC)
Re:
Jo, emajl mi došel a odpovídala jsem ti.
Hih, nezoufám. Jen jsem prostě naštvaná, že člověk, který by mě měl znát, mě prostě nezná a živí v sobě naprosto bezpředmětné iluze o mně :)
(počkej, až ten svetr vyfotím ;D)